Dla zainteresowanych zakupem

Dla zainteresowanych zakupem

Zainteresowanie moją osobą i moją twórczością jest większe niż kiedykolwiek. To dla mnie bardzo ważna informacja. Dziękuję za tak liczne reakcje, a wszystkim do których już dotarły moje prace gratuluję zakupu. Mam nadzieję, że ich posiadanie sprawi Wam dużo przyjemności. 
Przykładam wszelkich starań aby zakup moich obrazów był dla kolekcjonerów dobrą inwestycją.
Z wszystkimi kwestiami związanymi ze spotkaniami, wizytami w mojej pracowni oraz propozycjami współpracy najłatwiej jest zwracać się do mojego managementu, z którym jestem w stałym kontakcie: 
management@kokottomek.com
+48 32 723 23 47  

W związku z tym, że pytacie o różne kwestie dotyczące zakupów online, postaram się tutaj udzielić odpowiedzi:

  • W sklepie internetowym znajdują się też moje prace, które są na sprzedaż, ale nie mają określonej ceny. Zachęcam Państwa do składania ofert zakupu tych właśnie obrazów.
  • Wszystkie sprzedawane obrazy mają sygnaturę (z przodu lub z tyłu) i jest do nich dołączany dokument potwierdzający ich autentyczność.
  • Po zaksięgowaniu płatności, zamówienie jest realizowane. Odpowiednio zabezpieczone obrazy, trafiają w Wasze ręce za pośrednictwem kuriera.
  • Aktualnie wysyłamy wszystkie paczki na bieżąco, co znaczy, że obrazy trafiają do kupujących na terenie Polski w ciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania płatności
  • Wysyłka na terenie Polski jest darmowa, bez względu na rozmiar zakupionego obrazu.
  • Istnieje możliwość odbioru osobistego obrazów.
    Po dokonaniu opłaty, w celu ustalenia terminu odbioru, proszę o kontakt mailowy pod adresem office@kokottomek.com