My name is Id

Cena:6,500 

97 x 97 cm / akryl na płótnie /

Głęboka i wielowymiarowa interpretacyjnie kompozycja, powstała w technice akrylu na płótnie, zamknięta w kwadratowej formie prowokuje do patrzenia i odnajdywania coraz to nowych detali w każdym, kolejnym kontakcie. Obraz do oglądania, nie do zaledwie powierzchownego spojrzenia.


Czytaj więcej

Opis

My name is Id – akryl na płótnie Tomasza Kokotta – portret

My name is Id nie jest portretem klasycznym, nie jest prostą kompozycją malarską, a podróżą w głąb. Podróżą nie tylko w głąb przedstawionej postaci, która na płótnie zostaje zwielokrotniona, która patrzy na oglądającego z różnych perspektyw i pod różnymi kątami, ale przede wszystkim podróżą w głąb tego, który patrzy. 

Psychologia postaci w malarstwie

Id w koncepcji Freuda to to, co skrywane, co ukryte przed świadomością, a co stanowi prawdziwą rzeczywistość psychiczną. To świat subiektywnych doznań i podświadomych dążeń – niczym  nie skrępowanych. To mroczna strona natury ludzkiej, pełnej pożądań, skrzętnie skrywana na co dzień, w tym nowoczesnym obrazie wyrażona dominującą barwą szarą i przebijającą spod niej bielą. 

Wielowymiarowy, współczesny obraz akrylowy na sprzedaż to nie tylko doskonała inwestycja w sztukę współczesną, ale również sposób na wzbogacenie przestrzeni wysublimowaną dekoracją, przyciągającą uwagę każdego odwiedzającego. Wielość możliwych interpretacji i skojarzeń, jakie niesie ze sobą ta kompozycja, uczynią ją wyjątkowym obrazem do salonu czy biura, będącym doskonałą realizacją współczesnego polskiego malarstwa.

Na stanie