Spadający – print

Cena:250 

50 x 70 cm / cyfrowa reprodukcja obrazu  / autorski podpis / biały margines

Dynamiczna kompozycja malarska, która swój pierwowzór ma w akrylu na płótnie, tutaj do nabycia w formie printu. Prezentowana grafika cyfrowa na sprzedaż, sygnowana jest autorskim podpisem. Odważna kompozycja w beżu do wielorakiej interpretacji.


Czytaj więcej

Opis

Spadający – print obrazu Tomasza Kokotta – reprodukcja cyfrowa

Studium męskiej sylwetki, która tutaj została uchwycona w ruchu – odrobinę niepokojącym, bardziej niecodziennym. Tło kompozycji zostało podzielone wyraźnie na dwie, kontrastujące ze sobą części, za sprawą użycia linii oraz barwy. I jest to tło, które choć znane i rozpoznawane przez większość oglądających, każdemu dostarcza różnych skojarzeń. 

Dynamiczna sylwetka męska – malarstwo

Ten nietypowy portret męski, bazuje ponadto na niezwerbalizowanej historii, z której czerpie siłę przekazu wizualnego. Tę historię oglądający może sobie dopowiedzieć, ułożyć i zwerbalizować. Gra z niedopowiedzeniem jest częstą praktyką we współczesnym malarstwie, które – podobnie jak Spadający – wymaga aktywnego odbiorcy. 

Praca dostępna w formie printu będzie nie tylko wizualnym elementem wzbogacającym przestrzeń, ale także niebanalną, prowokującą do bliższego spojrzenia i szerszego namysłu dekoracją. Kompozycja odważna w temacie, pobudzająca skojarzenia, oszczędna w środkach wyrazu będzie idealnym uzupełnieniem minimalistycznego wnętrza, w którym obraz będzie eksponowany.

Spadający to print jednego ze sprzedanych już obrazów tej serii, który jest idealnym wyborem dla rozpoczynających swoją przygodę ze sztuką.

Na stanie