Oferta

Specjalizuję się w malarstwie sztalugowym i rysunku. 
Jestem otwarty na współpracę i nowe wyzwania.

Zakup obrazu to świetny sposób na unikalny prezent dla bliskiej osoby. 

Obrazy na zamówienie

Obraz na płótnie może być także dobrą inwestycją na przyszłość. Jeśli nie dysponują Państwo dużym budżetem, polecam 
prace rysowane ołówkiem lub printy ( sygnowane wydruki wybranych obrazów drukowane na wysokiej jakości papierze).

Jak zamówić obraz?

Obrazy można zamawiać poprzez formularz kontaktowy. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące zakupu lub zamówienia proszę o kontakt telefoniczny. Format obrazu, technika malarska oraz styl są dowolne. Obrazy są wykonywane na wysokiej jakości płótnach – bawełnianych i lnianych, włoskimi farbami akrylowymi wysokiej jakości.

Jeśli mają Państwo wizje, pomysł, sugestie dotyczące zlecenia wystarczy przesłać je na adres office@kokottomek.com lub skontaktować się telefonicznie
+48 32 723 23 47

JAKI JEST CZAS REALIZACJI ZLECENIA?

Czas realizacji ustalany jest indywidualnie w zależności od skomplikowania i wymiaru obrazu. Niezależnie od techniki malarskiej każdy obraz na zamówienie charakteryzuje wysoka jakość i trwałość oraz niepowtarzalny walor artystyczny.

CENNY OBRAZÓW NA ZAMÓWIENIE

Cena ostateczna zależy od techniki malarskiej, klasy obrazu, poziomu skomplikowania, rozmiaru obrazu, jego szczegółowości. 
Wycena dokonywana jest indywidualnie na podstawie przesłanych zdjęć i oczekiwań klienta.

Oprawy

Wszystkie obrazy zakupione w galerii są gotowe do powieszenia na ścianę a ich boki są zamalowane na kolor matowej czerni. Jeśli to rozwiązanie nie jest dla Państwa wystarczające istnieje możliwość skorzystania z naszej oferty oprawy.

Profesjonalnie wykonywane ramy na wymiar

to szansa na stworzenie w domu i w firmie unikalnego wystroju i podkreślenia wyjątkowego charakteru wnętrz. Istnieje możliwość uzupełnienia zakupionego obrazu o stylową ramę, prosimy o zgłoszenie tego faktu drogą mailową bądź telefonicznie.

Na stronie internetowej udostępniamy jedynie wąski fragment najbardziej popularnych rozwiązań oprawy,

 – oferujemy zarówno nowoczesne, jak i klasyczne modele, dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów. 

Jeśli nie znajdziecie Państwo odpowiedniej prosimy o kontakt. Jesteśmy w stanie stworzyć spersonalizowane oprawy dla najbardziej wymagających klientów.

Oferowane listwy są wykonane z najwyższej jakości listew ramiarskich od renomowanych dostawców. W naszym warsztacie powstają piękne, trwałe i idealnie dopasowane do potrzeb klientów ramy.