Z okazji zbliżających się świąt mam dla Was małą niespodziankę

Z okazji zbliżających się świąt mam dla Was małą niespodziankę

Dla wielu osób obserwujących mnie w mediach społecznościowych, którzy są moimi wiernymi fanami ceny moich obrazów po prostu są za wysokie. 

W tym miejscu muszę szczerze powiedzieć, że nie spotkacie się z promocją na moje obrazy. Oryginały malowane często długimi miesiącami, są częścią mojego życia, którą wkładam w ich powstanie.

Jednak bardzo cenię sobie kontakt z Wami i chciałbym, żebyście mieli możliwość obcowania z moimi pracami nie tylko za pośrednictwem profili na instagramie czy facebooku. 

W sklepie znajdującym się na tej stronie, już w tym momencie można zakupić printy trzech obrazów: Kontakt wzrokowy, Zlodowacenie oraz Spadający. Są to atramentowe  wydruki w formacie 50 x 70 cm. Opatrzone białym marginesem wydruki podpisuję dla Was własnoręcznie.

Znakomitej jakości reprodukcje były wykonane na potrzeby katalogu mojego malarstwa, wydanego wiosną tego roku. Katalog również znajdziecie w sklepie i będzie na pewno dobrym wyborem dla tych z Was, którzy nie potrafią zdecydować, jaki obraz chcieliby mieć w swoim domu.

Print lub katalog malarstwa może być dobrym pomysłem na prezent pod choinkę dla osoby interesującej się malarstwem.  Jeśli chcielibyście zakupić wydruki innych moich prac, zachęcam do wysyłania wiadomości za pośrednictwem formularza znajdującego się w zakładce kontakt.

Pozdrawiam gorąco 

Tomek