Katalog malarstwa

Cena:49 
Malarstwo współczesne na półce? Tak, w unikatowym katalogu wydanym w formacie 21 cm x 21cm w miękkiej okładce. Katalog prac artysty zawiera aż 71 stron. Przedstawia 46 obrazów Tomasza Kokotta – akty męskie, portrety, studia sylwetki. Dodatkowo katalog zawiera teksty w języku polskim i angielskim prezentujące sylwetkę twórcy oraz informacje o obrazach.

Czytaj więcej

Opis

Katalog malarstwa Tomasza Kokotta

Współczesne malarstwo ma wiele postaci. Tak jak młoda polska sztuka ma wiele twarzy. Można ją poznawać i odkrywać na wiele sposobów. Jednym z nich będzie bliższe spotkanie z artystą za pośrednictwem katalogu jego prac. Zebrane w prezentowanym katalogu malarstwa obrazy pochodzą z kilku ostatnich lat pracy twórczej Tomasza Kokotta. Wydany w formacie 21 cm x 21cm katalog w miękkiej okładce składa się z 71 stron, na których przedstawiono 46 obrazów. Obrazom towarzyszą opisy w językach polskim i angielskim.

Katalog jest idealnym sposobem na pierwszy kontakt ze sztuką lub ciekawą lekturą dla wszystkich, którzy chcą horyzonty sztuki poszerzać. Doskonałe jakościowo reprodukcje prac artysty są idealnym sposobem na zapoznanie się z jego twórczością. Starannie zaś przygotowane opisy wybranych prac przybliżają odbiorcom ich wieloznaczność.

Poznaj współczesne malarstwo i zamów Katalog malarstwa Tomasza Kokotta – przesyłka kurierska na terenie Polski jest darmowa.

Na stanie